Zábavné dopoledne s dětmi...

05.02.2020 06:19

 

V době adventu byla v našem kostele pro malé i velké připravena aktivita, do níž se zapojilo přes 60 dětí. Jejich úkolem bylo zkrášlit připravený adventní věnec zelenými lístky, kdy každý lístek symbolizoval vykonaný dobrý skutek. Byl to pěkný pohled na věnec ve svátky! Snad ani jedno prázdné místo na něm nezůstalo. A všichni víme, že dobré skutky mají být odměněny (přestože je neděláme kvůli pozemské odměně, jak všichni víme). A tak byly v pátek 31. ledna, v době pololetních prázdnin, děti, které se projektu zúčastnily, pozvány do Centra volného času na zámku v Návojné. Přišlo jich bezmála čtyřicet. Připraven pro ně byl bohatý program zaměřený na jak čas s Bohem, tak na chvilky, které mohly strávit jako jeden velký  kolektiv. Společně jsme si kreslili, hráli stolní hry, procvičili biblické dvojice nebo také hledání v Písmu. Dětem se ani nechtělo domů. A to je ta nejlepší vizitka. :-)
 
Poděkování si zaslouží všichni, kdo akci zajišťovali, jmenovitě pak Obec Návojná za ochotné poskytnutí zázemí.
 
Fotoreport z akce můžete vidět ZDE.