Oznamy z 31. 3.

31.03.2019 12:05

 

4. neděle postní

 

  1. Dnes odpoledne jste zváni na křížovou cestu do Návojné. Začátek je ve 14:30 hod. u kamenného kříže u Zámku. Křížová cesta bude končit u kříže na Zámostní, který bude zároveň i posvěcen. Vezměte si se sebou texty křížové cesty „Pozastav se, ó křesťane“. V případě nepříznivého počasí se křížová cesta uskuteční v kostele.
  2. Od zítřka se mění čas večerních bohoslužeb, a to na 18:30 hod.
  3. V pátek bude křížová cesta půl hodiny přede mší svatou a povedou ji děti ze školy, příští neděli vedou křížovou cestu manželé.
  4. Tento týden máme první pátek v měsíci. Mše svaté budou ráno v 7:00 hod. a večer v 18:30 hod. Hodinu před mší sv. bude vystavena Nejsvětější Svátost. Nemocné budu navštěvovat ve středu od 9:00 hod. v Návojné, ve čtvrtek od 9:00 hod v Nedašově a v pátek od 9:00 hod. v Ned. Lhotě. Jelikož před Velikonocemi již nebudu navštěvovat nemocné, prosím, nahlašte všechny nemocné, které doposud nenavštěvuji v zákristii.
  5. V sobotu 6. 4. v 11:00 jste zváni na mši svatou, která se koná u příležitosti 45. výročí úmrtí kardinála Štěpána Trochty.
  6. Příští týden bude sbírka na potřeby farnosti.
  7. Mimořádné Pán Bůh zaplať všem, kteří se včera zapojili do úklidu podkroví zákristie.
  8. Srdečné Pán Bůh zaplať za úklid kostela 3. skupině z Nedašova, příští týden bude uklízet 2. skupina z Návojné.