Oznamy z 29. 9.

26. neděle v mezidobí

Z Liturgického kalendáře:

v pondělí Památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve;

v úterý Památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše a Svaté Tváře, panny a učitelky církve;

ve středu Památka svatých andělů strážných;

v pátek Památka sv. Františka z Assisi.

1. Od pondělí dochází ke změně času mší svatých, které budou slouženy vždy v 17:15 hod.
  2. V úterý začíná měsíc modlitby svatého růžence. Srdečně zveme děti, které se mohou společně modlit svatý růženec v kostele vždy ve středu v 16:30 hod.
  3. Tento týden je první pátek. Mše svaté budou slouženy ráno v 7:00 hod. a večer v 17:15 hod. Hodinu před mší svatou bude možnost tiché adorace před vystavenou Nejsvětější Svátostí. Nemocné budu navštěvovat: ve středu Návojnou, ve čtvrtek Nedašov a v pátek Ned. Lhotu.
  4. Děkujeme za úklid druhé skupině z Návojné, příští sobotu bude uklízet skupina z Ned. Lhoty.
  5. Zemřela paní Františka Holbová z Nedašova, pohřeb se bude konat v úterý  1. října v 15:00 hod. Odpočinutí věčné dej jí, Pane,…