Oznamy z 28.05.2017 - 7. neděle velikonoční

28.05.2017 17:56

Z liturgického kalendáře:
                     V úterý Památka sv. Zdislavy.
                     Ve středu Svátek Navštívení Panny Marie.
                     Ve čtvrtek Památka sv. Justina, mučedníka.
                     V sobotu Památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků.

1. Květen je měsíc Matky Boží, po každé mši svaté máme mariánskou pobožnost, zvlášť srdečně zveme děti s básničkami.

2. Tento týden máme první pátek v měsíci. Zpověď v naší farnosti bude ve čtvrtek v Návojné a Nedašově Lhotě a v pátek v Nedašově. Mše svaté budou v pátek ráno v 7.00 hod. a večer v 18.30 hod.

3. V sobotu před Sesláním Ducha Svatého bude večerní liturgie světla a mše svatá v 20.30.

4. Pán Bůh zaplať všem, kdo v minulém týdnu přispěli na opravu kostela.

5. Sbírka na křesťanská média byla 29163 Kč. Všem srdečné Bůh zaplať.

6. Srdečné Pán Bůh zaplať za úklid kostela minulý týden 2. skupině z Návojné. Příští týden bude uklízet 1. skupina z Nedašova.

7. Prosím o zaplacení poutě do Medjugorie. Cena 5200 Kč s polopenzí a 170 Kč pojištění na celý výjezd. Máme několik volných míst.

8. Na internetu a na nástěnce jsou skupinky biřmovanců, prosím se s nimi seznámit a setkání všech biřmovanců bude v pátek po mši svaté v kostele. Prosím přinést 250 Kč na YOUCAT pro biřmovance.