Oznamy z 16. 12.

17.12.2018 13:44

3. adventní neděle

1. Zítra bude mše svatá ráno v 7:00 hod. Pak následuje v naší farnosti vánoční zpověď - dopoledne od 9:00 do 12:00 hod. a odpoledne od 13:30 do 17:00 hod.
  2. Dnes v 18:00 hod. proběhne v kulturním domě zkouška  „ŽIVÉHO BETLÉMA“. Zveme také ty, kteří ještě neúčinkovali a chtěli by se zapojit.
  3. V úterý bude mše svatá ráno v 7:00 hod., pak budeme zpovídat v Brumově.
  4. Rorátní mše svaté v naší farnosti budou ve středu ráno v 6:30 hod. a v sobotu ráno v 7:00 hod. V sobotu ráno po rorátní mši svaté jsou všechny děti zvané na snídani na faru.
  5. Pro děti je během adventu připravena soutěž. Každou adventní neděli dostanete jednu křížovku na vyluštění a budete sbírat písmenka do velké vánoční tajenky, kterou obdržíte až 4. neděli adventní. Zároveň je nejen pro děti připravena na nástěnce adventní cesta do Betléma. Kdykoli během adventu si můžete brát připravené hvězdičky s úkolem. Po jeho splnění hvězdu přišpendlete tak, aby se postupně tvořila naše cesta s Ježíšem a Marií do Betléma.
  6. Příprava Betléma proběhne zítra v 17:00 hod. Betlém bude letos z důvodu průběžných oprav umístěn pod kůrem.
  7. Generální úklid kostela bude  v úterý odpoledne v 15:00 hod.
  8. Zdobení stromků bude v pátek po večerní mši svaté. Při úklidu i zdobení prosíme, aby se zapojili nejen dospělí, ale i děti.
  9. Srdečné Pán Bůh zaplať za úklid kostela 3. skupině z Nedašova. Příští týden bude uklízet 1. skupina  z  Návojné.
  10. Pán Bůh zaplať všem, kteří přispěli a  jakýmkoli způsobem se podíleli na přípravě a průběhu setkání se sv. Mikulášem.