Oznamy z 1. 3.

02.03.2020 13:21

 

1. neděle postní

 

 

1. Křížové cesty v postní době budou v neděli v 15:00 hod. a v pátek půl hodiny přede mší svatou.

2. Tento týden je první pátek, mše svaté budou slouženy ráno v 7:00 hod. a večer v 17:15 hod. Hodinu před mší svatou bude vystavena Nejsvětější Svátost Oltářní. Nemocné budu navštěvovat ve čtvrtek od 9:00 hod. Nedašov, v pátek Návojnou a Nedašovu Lhotu.

3. Drahé děti, prorok Izaiáš dávno před tím, než se Pán Ježíš narodil, předpověděl, že pro naše hříchy bude hodně trpět. Pán Ježíš všechno činil z lásky. V postní době máte i vy možnost projevit svou lásku Pánu Ježíši tím, že na malé srdíčko napíšete svůj postní skutek lásky a vložíte jej do velkého srdce na kříži, které představuje Boží srdce, protože jak napsal prorok Izaiáš: ,,Jeho ranami jsme uzdraveni.“ A nemusíte se bát milovat, srdíček je dostatek a Boží srdce je velké.

4. Pod chórou jsou k dispozici kasičky pro postní almužnu.

5. Pán Bůh zaplať všem dárcům, kteří přispěli ve sbírce „Haléř svatého Petra“. 

6. Děkujeme za úklid první skupině z Návojné, příští sobotu bude uklízet skupina z Ned. Lhoty.