Oznamy - Svátek Svaté rodiny

Pondělí - Svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty

Úterý - Svátek sv. Mláďátek, mučedníků

Sobota - Slavnost MATKY BOŽÍ, PANNY MARIE – Nový rok

1. Dnes je Svátek Svaté Rodiny, na všech mších svatých si manžele obnoví manželské sliby.
  2. Zítra v pondělí na svátek sv. Jana Evangelisty bude žehnání vína.
  3. V pátek na Silvestra odpoledne v 16:00 hod. bude sloužena mše sv. v kostele na poděkování za přijaté milosti a dobrodiní v roce 2021.
  4. V sobotu na Slavnost Matky Boží Panny Marie – Nový rok budou mše svaté jako v neděli.
  5. Srdečné Pán Bůh zaplať všem za pomoc při prožívání vánočných svátků. Za generální úklid kostela, za obstarání, věnovaní a zdobení vánočních stromků, za sestavování betléma, za květinovou výzdobu. Za krásny průběh liturgie děkujeme panu varhaníkovi a jeho dceři, dětské schóle a muzikantům. Panu kostelníkovi, akolytům a ministrantům.
  6. Děkujeme za úklid kostela skupině z Ned. Lhoty. V pátek po mši svaté bude uklízet 1. skupina z Návojné.
  7. Pán Bůh zaplať všem, kteří během vánočních svátků přispěli na potřeby naší farnosti a kostela.
  8. Centrum pro rodinu Valašské Klobouky nabízí k prodeji nástěnné rodinné kalendáře na podporu projektu Amoris Laetitia. V zákristii jsou k dispozici dvě velikosti, malý kalendář cena 200 Kč a veliký 250 Kč.
  9. V úterý 28. prosince ve 14:30 hod. bude pohřeb zemřelého pana Oldřicha Šenkeříka z Návojné. Prosme v modlitbě na našeho zemřelého bratra: Odpočinuti věčné dej mu, ó Pane…

Mše svaté o Svátcích

Svátek Sv. Rodiny