Oznamy k postní době

23.02.2023 17:00

 

OZNAMY K POSTNÍ DOBĚ

 

Kdo má zájem, může si vzít brožurku Malý průvodce postní dobou. Naleznete zde na každý všední den citát z Bible, krátký duchovní impuls inspi­rovaný slovy papeže Františka, modlitby a liturgická čtení.

Srdečně jste zvaní na pobožnosti Křížové cesty, které probíhají v pátek půl hodiny přede mší svatou (v 16:45) a v neděli odpoledne v 15:00 hod., v hodině Božího milosrdenství. Děti jsou po celou postní dobu zvány na křížové cesty. Za účast budou dostávat nálepky.

"Nikodémova noc" - setkej se s Ježíšem v noci. "Nikodémova noc" navazuje na osobu Nikodéma, farizeje a člena židovské rady, který přišel za Ježíšem v noci (J 3,1-3). Každý pátek v postní době po mši svaté do 21:00 hod., bude možnost k tiché adoraci ve tmě a osobní modlitbě, především však k setkání s Ježíšem. Přijď a neváhej, Ježíš na tebe čeká!

K adoraci jsou zváni všichni. Každý může kdykoliv přijít a kdykoliv odejít.