Oznamy - Boží hod velikonoční

17.04.2022 14:07

17. 4. 2022

Hod Boží Velikonoční

Celý týden budeme prožívat Velikonoční oktáv

Příští neděle je Neděle Božího Milosrdenství

1. Dnes je sbírka určená na platy kněží.
  2. Zítra pondělí máme mše svaté jako v neděli v 7:15, 9:00 a v 10:30.
  3. Celý týden se budeme modlit Novénu k Božímu Milosrdenství.
  4. Za týden 24. 4. máme neděli Božího milosrdenství. Mše svaté budou ráno v 7:15, 9:00 hod. Aodpoledne v 15:00 hod. srdečně zveme na pouť k Božími Milosrdenství. Hlavním kazatelem bude P. Michal Staufčík – kaplan z Valašských Klobouk.
  5. Srdečné Pán Bůh zaplať za úklid kostela minulý týden 2. skupině z Návojné, příští sobotu bude uklízet 5. skupina z Nedašova.
  6. Také děkuji za generální úklid našeho kostela a kolem kostela, za květinovou výzdobu. Děkujeme kostelníkům, akolytům, lektorům, ministrantům a našim mariánským bohoslovcům (s Polska Albertovi i s Běloruska Evženovi) za službu. Panu varhaníkovi a zpěvákům, farnímu sboru za krásny zpěv během liturgii, scholám, krojovaným a vám všem za účast a modlitby. Ať Kristus zmrtvýchvstalý, žehná Vám a odmění Vaši ochotnou službu.
  7. Pán Bůh zaplať nejmenovaným osobám za dar na kostel ve výši: 4 a 5 tisíc Kč.
  8. Dekujeme Bohu známému dárci za dar ve výši: 15 tisíc Kč na ozvučení kůru pro scholy.
  9. Příští sobotu 23. 4. od 19:00 hod. srdečně zveme na Velikonoční chvály.
  10. V sobotu 23. 4. 2022 chtějí uzavřít církevní manželství ve Valašských Kloboukách Josef Čureček a Veronika Mačková (oba z Nedašovy Lhoty). Kdo by věděl o nějaké závažné překážce, která by bránila sňatku, ať ji nahlásí na faře.
  11. Příští neděli 24.4. v 15:00 hod v kostele ve Vlachovicích bude sedmé setkání v rámci projektu Amoris Laetitia. Téma:Povolaní k misii“. Srdečně zveme všechny rodiny.
  12. Ve dnech 20. – 22. května /pt-ne/ se v Polsku v Goře Kalvárii u Varšavy uskuteční další ročník setkání mladých, s farností vedených Mariány, s názvem MARIANKI. Zájemci z řadů středoškolské a starší mládeže ať se nahlásí v sakristii. Cena 600 Kč /účastnický poplatek a pojištění/.
  13. Tento týden máme 2 pohřby ve středu 20. dubna v 15:00 hod. paní Marie Bordovské z Návojné a v pátek 22. dubna v 15:00hod. paní Marii Vašinové z Nedašova. Pomodleme se za naše zemřelé sestry: Odpočinutí věčné dej jejím Pane…

Všem přeji ve jménu kněží Marianů požehnané a krásné Velikonoce.

Hodně Božích milostí, lásky, naděje a pokoje od Ježíše Zmrtvýchvstalého, který zvítězil nad hříchem a smrtí.

Radostného Aleluja!!!