Oznamy - 6. neděle v mezidobí

farnost Nedašov

12. 02. 2023

6. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

• Dnes se koná sbírka na elektřinu. Všem dárcům předem děkujeme.
  • Zítra, v pondělí 13. 2. bude mše svatá ráno v 7:00 a odpoledne v 16:00 hod. jste srdečné zvaní na Fatimskou pobožnost do Brumova. Hlavním kazatelem bude otec Josef Čunek, farář z Velehradu.
  • Děkujeme za úklid kostela 2. skupině z Návojné, příští týden bude uklízet 2. skupina z Nedašova.
  • Pan Bůh zaplať členům živého růžence z Nedašova za dar na elektřinu 4000 Kč.
  • Příští neděli bude sbírka a na tzv. Haléř sv. Petra.
  • Dnes od 15:00 hod. Mateřská škola Nedašova Lhota zve všechny malé i velké do cirkusového šapito do sálu obecního úřadu na DĚTSKÝ KARNEVAL. Můžete se těšit na klauny, drezuru divokých opic, krasojízdu medvědů nebo vystoupení akrobatu.
  • Připomínáme, že se můžete přihlašovat na pouť do Medjugorje. Jsou ještě volná poslední 2 místa.
  • Animátoři našeho děkanátu svou v sobotu do Luhačovic na „Pub quiz“. Setkání začne v kostele mší svatou v 18:15 hod. Podrobnější informace o akci a přihlašování najdete na plakátku ve vitrínce u kostela nebo ZDE.