Oznamy - 5. neděle velikonoční

15.05.2022 11:27

15. 5. 2022

5. neděle velikonoční

Pondělí  –  Svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech.

Středa Svátek sv. Stanislava Papczynského, kněze – zakladatele Kongregace kněží mariánů.

Čtvrtek   Památka sv. Klementa Marie Hofbauera, kněze

1. Dnes se koná sbírka na potřeby naší farnosti. Všem dárcům upřímné Pán Bůh zaplať.
  2. Dnes na mši svaté v 9:00 hod. přistoupí k Prvnímu svatému přijímání 33 dětí z naší farnosti.

Od zítra, pondělí 16. května, čeká děti „bílý týden“, který začne večerní mší svatou v 18:30 hod.

Upozorňujeme, že v úterý bude výjimečně mše svatá jenom večer v 18:30 hod.

1. Mládež z naší farnosti pořádá i v letošním roce farní tábor, a to v terminu: 17. 7. - 22. 7. 2022.

Přihlašovat se můžou děti, které v letošním školním roce navštěvuji 4. až 7. třídu základní školy. Přihlášky naleznete u Veroniky Holbové. Další informace naleznete na plakátku ve vývěsce a ZDE.

1. V sobotu 28. května od 19:00 hod. srdečně zveme na chvály s tématem Dary Ducha svatého. Přijďte s námi chválit Pána zpěvem, modlitbou a dalšími způsoby.
  2. Srdečné Pán Bůh zaplať všem, kteří přispěli minulou neděli na křesťanská média. Příští neděli bude sbírka na pronásledované křesťany.
  3. Děkujeme za úklid první skupině z Nedašova, příští sobotu bude uklízet skupina z Ned. Lhoty.
  4. Rodičům prvníkomunikantů děkuji za výzdobu kostela a kolem kostela. Děkuji také zaměstnancům obce Nedašov za úklid kolem kostela a sekání trávy.
  5. Dnes srdečně zveme na další setkání v rámci projektu „Amoris Laetitia“ do Slavičína. Začátek v kostele v 15:00 hod.
  6. Dnes odpoledne jste srdečně zvaní na hrad do Brumova na „Den pro rodinu“. Začátek bude ve 14:00 hod.