Oznamy - 4. neděle velikonoční

8. 5. 2022

4. neděle velikonoční

Neděle Dobrého Pastýře

Sobota        -           Svátek sv. Matěje, apoštola.

1. Dnes se koná předepsaná sbírka na křesťanská média.
  2. Máme měsíc zasvěcený Panně Marii. Děti jsou zvány na mši svatou a májovou pobožnost především každou středu a pátek s básničkami.
  3. Příští neděli na mši svaté v 9:00 hod. přistoupí k Prvnímu svatému přijímání 33 dětí. Slavnostní průvod prvopřijímajících dětí začne v 8:30 hod. od křížku na rozcestí.

Mše svaté budou v 7:15, a „hrubá mše“ bude posunuta na 11:00 hod.

1. Nácvik dětí k Prvnímu svatému přijímání bude v pondělí v 16:00 hod., v úterý v 16:00 hod. a ve středu v 16:00 hod.

První svatá zpověď pro děti, jejich rodiče a kmotry bude v pátek 13. května od 18:00 hod.

Od pondělí 16. května čeká děti „bílý týden“, který začne večerní mší svatou v 18:30 hod.

1. V pátek 13. května bude mše svatá ráno v 7:00 hod. v 16:00 hod. je v Brumově fatimská pobožnost.
  2. Mládež z naší farnosti pořádá i v letošním roce farní tábor, a to v terminu od 17.7. do 22.7.2022.

Přihlašovat se můžou děti, které v letošním školním roce navštěvuji 4. - 7.třidu základní školy. Přihlášky naleznete od příštího týdne u Veroniky Holbové. Další informace naleznete ZDE.

1. Děkujeme Bohu známým osobám za dar na kostel ve výši 3,5 tisíc-Kč a rodině z Navojné ve výši 2 tisíce-Kč.
  2. Příští neděli 15. května bude sbírka na potřeby farnosti.
  3. Srdečné Pán Bůh zaplať za úklid třetí skupině z Návojné, příští sobotu bude uklízet první skupina z Nedašova.
  4. Na stojanu pod kůrem jsou dostupné dvě další čísla časopisu, „Milujte se“, která ještě v naší farnosti nebyla k dispozici, doporučená cena, která zahrnuje výrobní i distribuční náklady, činí 25 Kč.
  5. V sobotu 14. května animátoři našeho děkanátu Valašské Klobouky zvou na další akci pro mládež. Tentokrát bude sport – volejbal, a to ve Štítné nad Vláří. Začátek v 18:00 na hřišti u školy. Je třeba se přihlásit na FB nebo IG. Informace najdete ZDE.
  6. Srdečně zveme na další setkání v rámci projektu „Amoris Laetitia“ do Slavičína. Začátek v neděli 15. 5. ve Slavičíně v kostele v 15:00 hod. Více info ZDE. Těšíme se na vás.
  7. Ve dnech 20. - 22. května se v Polsku u hrobu našeho zakladatele v Goře Kalvarií uskuteční setkání mladých tzv. MARIANKI. Zájemci z řad mladých od 8. třídy, středoškolské a starší mládeže hlaste se v zákristii, dnes je poslední termín. Cena 600 Kč /účastnický poplatek a pojištění/.

OHLÁŠKY:

V sobotu 14. května v 11:00 hod. hodlají uzavřít v našem kostele svátost manželství Petr Novák a Barbora Palátová. Kdo by věděl o závažné překážce, která by bránila v uzavření tohoto sňatku, ať to oznámí na faře.