Oznamy - 4. neděle velikonoční

24.04.2021 17:38

 

25. dubna 2021         

4. neděle velikonoční

 

Liturgický kalendář: ve čtvrtek Svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy.

 

  • Drazí farníci, v pátek náhle zemřel náš spolubratr P. Wladyslaw Ciaglo MIC, který působil také v naší farnosti a ve farnosti Brumov Bylnice. Mnozí jste se s ním setkávali také v Hrádku u Vlašimi. Za dar jeho život poděkujeme v úterý 27. 4. v 18:00 hod. v Brumově, kdy bude za P.Wladyslawa sloužena mše svatá. Pohřeb se bude konat ve středu 28. 4. v 12:00 hod. ve Varšavě. Odpočinutí věčné dej mu ó Pane….

 

  • Pán Bůh zaplať nejmenované rodině za dar na kostel ve výši dva tisíce korun.
  • Děkuji za úklid kostela první skupině z Návojné, příští sobotu  bude uklízet skupina z Ned. Lhoty.

 

  • Zemřel pan Jan Měřička z Ned. Lhoty, pohřeb bude v úterý 27.4. v 15:00 hod. Odpočinutí věčné dej mu ó Pane…