Oznamy - 4. neděle v mezidobí

30.01.2022 11:20

30. 1. 2022

Z liturgického kalendáře:

V pondělí Památka sv. Jana Boska, kněze.

Ve středu Svátek Uvedení Páně do chrámu.

Ve čtvrtek Památka sv. Blažeje, biskupa a mučedníka.

V sobotu Památka sv. Agáty, panny a mučednice.

1. Ve středu na Svátek Uvedení Páně do chrámu, budou slouženy mše svaté ráno v 7:00 hod. a večer v 17:15 hod. Na tyto mše svaté si přineste k požehnání svíce.
  2. Ve čtvrtek po večerní mši svaté bude úklid jesliček.
  3. Tento týden máme první pátek v měsíci. Mše svaté budou ráno v 7:00 hod. a večer v 17:15 hod. Hodinu před mší sv. bude vystavena Nejsvětější Svátost. Nemocné budeme navštěvovat ve čtvrtek od 9:00 hod v Nedašově a v pátek od 9:00 hod. v Ned. Lhotě a Návojné.
  4. V sobotu 5. února od 19. hod. jste srdečně zváni na chvály do našeho kostela.
  5. Děkujeme za úklid kostela první skupině z Nedašova, příští týden bude uklízet skupina Ned. Lhoty.