Oznamy - 32. neděle mezidobí

Čtvrtek - Památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve

Pátek - Památka sv. Martina Tourského, biskupa

Sobota - Památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka

1. Milí farníci, celý následující týden budou mše svaté slouženy v sále Kulturního domu v Nedašově. ZDE JE ROZPIS BOHOSLUŽEB V DOBĚ OD PONDĚLÍ 7. LISTOPADU DO NEDĚLE 13. LISTOPADU:

PONDĚLÍ 7. 11. NEDAŠOV - SÁL KULTURNÍHO DOMU

17:15 - Za + manžela Josefa Dubčáka, + rodiče Mikuškovy a Dubčákovy, a za živou manželku o ochranu Panny Marie a Boží požehnání pro celou rodinu, Ne 132

ÚTERÝ 8. 11.

7:00 - Za + Františka Slaběňáka, + rodiče z obou stran a + syny a Boží ochranu pro celou rodinu, NL 93

STŘEDA 9.11.

17:15 - Za + Františka Miklase, + zetě Josefa a ochranu Panny Marie pro živou rodinu Miklasovu, Ne 28

ČTVRTEK 10. 11.

17:15 - Za + Aloise a Františku Novákovy, vnučku Janu Novákovou, + rodiče Šeré, jejich 2 + syny, teta Annu Novákovou, s prosbou o zdraví a ochranu Panny Marie pro celou živou rodinu Novákovu, Ne 186

PÁTEK 11. 11.

17:15 - Za + rodiče Anežku a Josefa Miklasovy, + syna Josefa, za živou rodinu Novákovu, Miklasovu a Malinovu, Ne 207

SOBOTA 12. 11.

7:00 - Za + Vlastu a Ladislava Švachovy, + rodiče z obou stran, za dar zdraví, ochranu Panny Marie a Boží požehnání pro živou rodinu, Ná 94

NEDĚLE 13. 11.

7:15 - Za + Aloise a Josefu Slaběňákovy, bratra Karla, jejich rodiče, duše v očistci a Boží požehnání pro živou rodinu, Ne 376

9:00 - Za + Jana Kozubíka, + syna Zdenka a + rodiče z obou stran a za dar zdraví a ochranu Panny Marie pro celou živou rodinu, Ne 183

10:30 - Za farníky

PÁN BŮH ZAPLAŤ ZA MODLITBY, POCHOPENÍ A TRPĚLIVOST.

1.  Dnes se koná sbírka na Charitu.
  2. Srdečné Pán Bůh zaplať všem za přípravu dušičkové pobožnosti, ministrantům muzikantům a zvukaři a zaměstnancům obci Nedašov za úklid kolem kostela.
  3. Příští neděli 13. listopadu v 15.00 hod. odpoledne jste srdečné zvaní na fatimskou pobožnost do Brumova.
  4. Zapisování úmyslů mší svatých na první pololetí roku 2023 proběhne v pondělí 14. listopadu od 15:00 hod. na faře.
  5. Pán Bůh zaplať Bohu známým osobám za osobní dary na potřeby kostela a také panu Josefu Fojtíkovi, rodákovi z Ned. Lhoty, který bydlí v Ostravě, za dar na kostel ve výši 25 tisíc korun.
  6. Rodinné a mateřské centrum Malenka srdečně zve na poslední přednášku z cyklu „Sobě nablízku“ s názvem „Co naše děti a vnoučata od nás potřebují“. Přednáška se uskuteční v kavárně kulturního domu v pátek 11. listopadu od 17.00 hod. Zvány jsou páry i jednotlivci. Cena za osobu je 150,-Kč.
  7. Ve dnech 25. – 26. listopadu 2022 proběhne v našem děkanátě kurz pro lektory.  Kurz je určen pro všechny, kteří čtou nebo chtějí začít číst Boží Slovo při liturgii. Účastnit se mohou i ti, kteří již osvědčení získali. Kurz je třeba absolvovat celý (oba dny). Pro ty, kteří čtou Boží Slovo a osvědčení mají teprve získat, je nutné se přihlásit u svého faráře, aby jim mohlo být osvědčení připraveno. Z důvodu organizace se, prosím, přihlaste nejpozději do neděle 13. listopadu 2022. Více informací ZDE.
  8. Ve dnech od 18. do 19. listopadu se uskuteční arcidiecézní setkání mládeže v Olomouci. Hlavní program bude probíhat v sobotu 19. listopadu od 9:00 hod. Informace a přihlašování najdete na internetových stránkách https://mladez.ado.cz