Oznamy - 30. neděle v mezidobí

23.10.2022 08:15

Nedašov, 23. 10. 2022

30. neděle v mezidobí

Pátek – Svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů.

1. Milí farníci, z důvodu výmalby interiéru kostela se budou mše svaté sloužit v náhradních prostorech v jednotlivých obcích naší farnosti.

ZDE JE ROZPIS BOHOSLUŽEB A MÍSTA JEJICH SLOUŽENÍ V DOBĚ OD PONDĚLÍ 24. ŘÍJNA DO NEDĚLE 30. ŘÍJNA:

PONDĚLÍ 24. 10. 17:15 NEDAŠOV - SÁL KULTURNÍHO DOMU

Za + Ladislava Ridošku, vnuka Jarečka, 2 švagry, rodiče z obou stran, ochranu a pomoc

Boží pro celou živou rodinu, NL 142

ÚTERÝ 25. 10.  7:00 NEDAŠOV - SÁL KULTURNÍHO DOMU

Za + Františka Šánka, nemocnou manželku, za + rodiče z obou stran, ochranu a pomoc Boží pro živou rodinu, Ne 228

STŘEDA 26. 10. 17:15 NEDAŠOV - SÁL KULTURNÍHO DOMU

Za + Zdeňka Kozubíka s prosbou o Boží požehnání a ochranu Panny Marie pro živou rodinu, NL 168

ČTVRTEK 27. 10. 17:15 NÁVOJNÁ - SÁL ZBROJNICE

Za + rodiče Holbovy, + děti, + zetě Karla, + příbuzné a duše v očistci, pomoc a ochranu Boží, pro celou

živou rodinu, Ne 10

PÁTEK 28. 10. 17:15 NÁVOJNÁ - SÁL ZBROJNICE

Za + rodiče Novákovy, Řehákovy, jejich + děti, dar zdraví, s prosbou o pomoc a ochranu Panny Marie, pro celou rodinu, Ne 14

SOBOTA 29. 10. 7:00 NÁVOJNÁ - SÁL ZBROJNICE

Za + manžela, jeho + rodiče, + tatínka, za nemocnou maminku, za duše v očistci, s prosbou o Boží požehnání pro živou rodinu, Ne 331

NEDĚLE 30. 10. NEDAŠOV - SÁL KULTURNÍHO DOMU

7:15 Za + rodiče Solařovy a Pacíkovy, jejich děti, zetě a ochranu Boží pro živou rodinu, NL 65

9:00 Za + rodiče Naňákovy, + syny Antonína a Františka, + vnučku Aničku, za duše v očistci, s prosbou za dar zdraví a Boží požehnání pro živou rodinu, Ne 197

10:30 Za farníky

Prosíme, sledujte vždy koncem týdne farní stránky a oznamy, kde bude zveřejněn aktualizovaný seznam míst, kde budou slouženy mše svaté pro nadcházející týden.

PÁN BŮH ZAPLAŤ ZA MODLITBY, POCHOPENÍ A TRPĚLIVOST.

1. DNES je misijní neděle - předepsaná sbírka se koná na misie. Předem srdečně děkujeme všem dárcům.
  2. Upřímné Pán Bůh zaplať všem dárcům, kteří minulou neděli přispěli ve sbírce na výmalbu kostela. Děkujeme také Bohu známým osobám, které minulý týden přispěly osobním darem na potřeby farnosti.
  3. Mše svatá za zemřelé s dušičkovou pobožností na hřbitově bude v naší farnosti v sobotu 5. listopadu od 14:00 hod.
  4. Ve středu 26. 10. od 16:40 hod. srdečně zveme děti ke společné modlitbě svatého růžence. Tento týden již naposledy. Sejdeme se v NEDAŠOVĚ – V SÁLE KULTURNÍHO DOMU. Prosíme, aby všechny děti zůstaly i na mši svaté, po ní pro vás bude přichystáno překvapení.
  5. Soutěž na měsíc říjen. Hotové a nějakým způsobem podepsané růžence přineste na mši svatou do 30. 10. Za týden 6. 11. vylosujeme ty nejlepší z vás.
  6. Srdečně zveme děti od 1. do 5. třídy do dětského spolča, kde se můžou těšit na různé hry, tvoření, dobrodružství a mnoho dalších věcí. Máme pro vás připraveny i různé biblické příběhy, které nás provedou celým školním rokem. Spolčo bude vždy hodinu před mši svatou v klubovně pod farou, pak půjdeme společně na mši svatou, kde si své děti vyzvednou rodiče.  Naše první setkání bude ve čtvrtek 3. listopadu v 16:15 hod. v klubovně. Přihlášky si můžete vyzvednout po mši svaté nebo stáhnout ZDE. TĚŠÍME SE NA TEBE!