Oznamy - 30. neděle v mezidobí

24.10.2021 12:25

 

                                                                                          24. říjen 2021 

30. neděle v mezidobí

         Liturgický kalendář: Ve čtvrtek Svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů.

  • Ve dnech od 25. října do 1. listopadu je možno mimořádně získat plnomocné odpustky přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě splnění tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Svatého otce) je podmínkou návštěva hřbitova spojená s modlitbou (třeba jen v duchu) za zemřelé. Povolení je určeno těm, kteří ze závažných důvodů nemohou navštívit hřbitov a získat odpustky v obvyklé době.
  • Dnes od 16:00 hod. proběhne, tentokrát v našem kostele, 2. setkání děkanátního projektu Amoris Leatitia, na téma Rodina ve světle slova. Zamyšlení a svědectví ze života nám představí manželé Ryzovi. Můžete se těšit na adoraci pod vedením chválové skupiny Sinaj. Po skončení programu bude drobné občerstvení.
  • Srdečně zveme děti ke společné modlitbě svatého růžence v kostele ve středu od 16:30 hod.
  • Mše svatá za zemřelé s pobožností na hřbitově bude v naší farnosti v sobotu 30. října ve 14:00 hod.
  • Zveme všechny mladé, kteří by se chtěli pravidelně setkávat, na první setkání, které se uskuteční ve čtvrtek 28.10. První setkání bude spojené s výšlapem na Kaňúr. Sraz bude ve 13:00 hod. u kostela v Nedašově. Se sebou si vezměte něco dobrého na opečení. Na všechny se těšíme. 
  • Ve čtvrtek a pátek hodinu před mší sv. bude svatá zpověď před dušičkami. Budou zpovídat dva kněží. V ostatní dni jako obvykle půl hodiny přede mší sv.
  • V zákristii si můžete koupit kalendáře na příští rok v ceně 70,-Kč.
  • Pán Bůh zaplať Bohu známým osobám za dar dva tisíce korun na potřeby kostela.
  • Děkujeme za úklid kostela druhé skupině z Nedašova, příští sobotu bude uklízet druhá skupina z Návojné.
  • Prosíme o dodržování hygienických předpisů.