Oznamy - 3. neděle v mezidobí

23.01.2022 14:31

23. 1. 2022

Z liturgického kalendáře:

V pondělí Památka sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve.

V úterý Svátek Obrácení sv. Pavla, apoštola.

Ve středu Památka sv. Timoteje a Tita, biskupů.

V pátek Památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve.

1. Dnešní neděle se v katolické církvi po celém světě slaví jako neděle Božího slova, a zároveň probíhá přikázaná sbírka, jejíž výnos je určen Českému katolickému biblickému dílu.
  2. Dnes jste srdečně zváni na 4. setkání Amoris Laetitia, které proběhne v Dolní Lhotě v 16:00 hod.
  3. Děkujeme za úklid kostela 2. skupině z Návojné, příští týden bude uklízet 1. skupina z Nedašova.
  4. V sobotu 5. února v 10:00 v rámci Mariánské soboty se uskuteční v Soběchlebích hromniční pouť matek s obětováním svíce. Na tuto pouť pojede autobus z Ned. Lhoty přes Nedašov a Návojnou. Cena 200 Kč. Odjezd bude upřesněn příští neděli (předběžně kolem 7:00). Kdo má zájem, ať se nahlásí v sakristii do středy 26. ledna. V kostele se topí, občerstvení a toalety budou zajištěny v KD. Tradiční pouť ve Šternberku bude letos v neděli 6. února a bude v přímém přenosu přenášena TV Noe v 10:00 hod.