Oznamy - 3. neděle postní

12.03.2023 14:13

 

Římskokatolická

 farnost Nedašov

FARNÍ OZNAMY

12. 03. 2023

 

3. NEDĚLE POSTNÍ

 

  • Srdečně zveme na pobožnosti Křížové cesty, v pátek půl hodiny přede mší svatou a v neděli odpoledne v 15:00 hod., v hodině Božího milosrdenství. Děti za účast na křížových cestách budou dostávat nálepky.

Dnes Křížovou cestu povedou děti, které se připravují na první svaté přijímání, a jejich rodiče a příští pátek svatohostýnští poutníci.

  • Zítra, v pondělí 13. Března, bude sloužena mše sv. ráno v 7:00 hod. Odpoledne v 16:00 hod. jste srdečně zváni na Fatimskou pobožnost do Brumova. Hlavním kazatelem bude o. Richard Turko, farář z Napajedel.
  • V pátek 17. března zveme biřmovance na mši svatou v 17:15 hod. a po mši svaté od 18:15 hod. na další setkání.  Prosíme donést na setkání Písmo svaté, Bibli.
  • VÝJIMEČNĚ TENTO PÁTEK 17. března NEBUDE NIKODÉMOVA NOC. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
  • Příští sobotu 18. března v 10:00 hod. jsou srdečně zvaní na schůzku všichni ministranti.
  • Děkujeme všem ministrantům, kteří se včera zúčastnili děkanátního florbalového turnaje v Dolní Lhotě. Oba týmy v kategorii ministranti mladší a starší zaujaly 4. místo. Gratulujeme a přejeme do budoucna dalších úspěchu.
  • Děkujeme za úklid kostela 3. skupině z Nedašova, příští týden bude uklízet 10. skupina z Ned. Lhoty.
  • Příští neděli 19.3. bude sbírka na potřeby farnosti.
  • V neděli 19. března srdečně zveme všechny do kostela od 15:00 hod. na hranou Křížovu cestu, poté od cca 16:00 hod. na přednášku Životní osud olomouckého arcibiskupa Antonína Cyrila Stojana“. Přednášející budou doc. Jitka Jonová, teoložka a historička, a P. Jiří Zámečník, biskupský delegát pro kauzy svatých.