Oznamy - 3. neděle postní

20. 3. 2022.

3. neděle postní

Z liturgického kalendáře:

V pátek na Slavnost Zvěstování Páně, mše svaté budou sloužené v 7:00 hod. a 17:15 hod.

Tento den je zároveň Den modliteb za úctu k počatému životu a za nenarozené děti.

1. Děkujeme všem, kteří jste zúčastnili modlitební štafety: Valašsko se modlí za mír na Ukrajině.

2. Jste srdečně zváni na pobožnosti Křížové cesty, které probíhají v pátek půl hodiny přede mší svatou v 16:45 a v neděli odpoledne v 15:00 hod., v hodině Božího milosrdenství.

Také v každý pátek v postní době srdečně zveme na Nikodémovu noc, tj. adoraci ve tmě, která začne po večerní mši svaté do 21.00 hod.

3.  Dnes v 15.00 hod. jsou srdečně zvané všechny rodiny do kostela v Újezdě na další setkání projektu Amoris Laetitia na téma: „Láska, která se stává plodnou”. Těšíme se na vás!

4.  Zítra pondělí 21. března bude sloužena Mše sv. za + P. Stanisława Malińského MIC, při příležitosti 1. výročí úmrtí.

5.  V sobotu 30. dubna se uskuteční v Praze Národní pochod pro život. Můžete se přihlašovat na internetových stránkách pochodprozivot.cz. Na pochod bude vypravený vlak, který staví i v Návojné. Více info na plakátu a webových stránkách.

Děkujeme za úklid kostela skupině z Nedašové Lhoty, příští sobotu bude uklízet 1. skupina z Návojné.