Oznamy - 26. neděle v mezidobí

Čtvrtek - Svátek sv. Michaela, Gabriela a Rafaela, archandělů

Pátek - Památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve

Sobota - Památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve

1. Upřímné Pán Bůh zaplať všem dárcům, kteří minulou neděli přispěli ve sbírce na výmalbu kostela.
  2. Od pondělí 3. 10. 2022 se mění čas večerních mší svatých na 17.15 hod.
  3. V pátek 30. 9. po mši svaté, od 19:30 hod., bude první organizační setkání pro mladé, kteří se budou připravovat ke svátosti biřmování. Těšíme se na vás!
  4. Děkujeme za úklid kostela minulý týden skupině z Ned. Lhoty, příští sobotu bude uklízet 2. skupina z Návojné.
  5. Pod chorou vedle stojanu na časopisy je možné zakoupit misijní kalendář na příští rok, doporučená cena je 150 Kč. Výtěžek z prodeje kalendářů je určen na misie. Předem všem srdečně děkujeme.
  6. Rodinné a mateřské centrum Malenka srdečně zve na třetí přednášku z cyklu „Sobě nablízku“ s názvem „Rodina jako sociální děloha“. Přednáška se uskuteční v kavárně kulturního domu v pátek 7. října v 17:00 hod. Zveme všechny přihlášené i nové zájemce. Cena za osobu je 150,-Kč. Přednášet budou manželé Zajíčkovi z centra pro rodinu.
  7.   Nadační fond Credo ve spojení se společenstvím SMS a Projekt On srdečně zvou na konferenci Společenství, která bude 7. - 8. 10. 2022 v Kongresovém centru ve Zlíně. Tato konference je určena pro všechny, kteří jsou zapojeni do křesťanských společenství, nebo by se chtěli do nějakého takového společenství zapojit. Je určena i pro ty, kteří by chtěli nějaké společenství založit a neví jak na to. Další informace a přihlášení najdete ve vitrínce a na stránkách https://www.credonf.cz/
  8. Ve vývěsce je přehled akcí mládeže z našeho děkanátu.

Ohlášky:

V sobotu dne 1. 10. v 9:30 hod. hodlají uzavřít v našem kostele církevní manželství: Tomáš Holba z Nedašova a Beata Hamšíková z Vlachovic.

A v 11:00 hod.: Petr Zupko ze Slavičína a Barbora Budayová z Nedašove Lhoty.

Kdo by věděl o závažné překážce, která by bránila v uzavření těchto manželství, ať to oznámí na faře.