Oznamy - 2. neděle velikonoční

24. 4. 2022

2. neděle velikonoční

Neděle Božího milosrdenství

Dnes prožíváme Neděli Božího Milosrdenství.

Pondělí - Svátek sv. Marka, evangelisty

Pátek - Svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy

1. Dnes odpoledne v 15:00 hod. jste srdečně zvaní na pouť k Božími Milosrdenství. Hlavním celebrantem a kazatelem bude P. Michal Staufčík – kaplan z Valašských Klobouk. Dnes hrubá mše svatá již nebude.
  2. Pán Bůh zaplať všem, kteří přispěli ve sbírce na platy kněží a na Boží hrob v Jeruzalémě.
  3. Charita Valašské Klobouky děkuje všem, kteří se zapojili v letošní postní době do aktivity – Postní almužna. V naší farnosti vybráno bylo: 44.136 Kč na pomoc lidem na Ukrajině. Ještě jednou velké Pán Bůh zaplať.
  4. Děkujeme Bohu známé rodině z Návojné za dar na kostel ve výši: 2 tisíce Kč
  5. Srdečné Pán Bůh zaplať za úklid kostela 5. skupině z Nedašova, příští sobotu bude uklízet skupina Ned. Lhoty.
  6. Děkujeme tragačníkům z Nedašova za dar na kostel ve výši 500 Kč.
  7. Dnes v 15:00 hod v kostele ve Vlachovicích se uskuteční sedmé setkání v rámci projektu Amoris Laetitia. Téma:Povolaní k misii“. Srdečně zveme všechny rodiny.
  8. V sobotu se uskuteční v Praze Pochod pro život. Můžete se ještě přihlašovat na internetových stránkách https://hnutiprozivot.cz/pochod-pro-zivot

Na pochod bude vypravený vlak z Bylnice. Odjezd vlaku bude ráno ve 4:20 hod. z Bylnice a z Návojné ve 4:31 hod. Plánovaný odjezd vlaku z Prahy bude v 17:00 hod.

V souvislosti s mou účastí na Pohodu pro život příští sobotu mše svatá bude výjimečně sloužena v 6:45 hod.

1. V pátek 29.4. Proběhne ve Študlově „Aleluja mejdan“. V 19:00 bude mládežnická mše svatá v kostele ve Študlově a poté od 20:00 program na kulturáku ve Študlově.
  2. Tento týden máme 3 pohřby: v pondělí 25. dubna v 15:00 hod. pana Jaroslava Zapletala z Nedašova, v úterý 26. dubna v 15:00 hod. pana Milana Fojtíka z Ned. Lhoty a ve středu 27. dubna v 15:00 hod. paní Františky Pacíkové z Nedašova. Pomodleme se za naše zemřelé: Odpočinutí věčné dej jejím Pane…