29.10.2023 16:24

Středa - Slavnost VŠECH SVATÝCH

Čtvrtek - Vzpomínka NA VŠECHNY VĚRNÉ ZEMŘELÉ

Sobota - Památka sv. Karla Boromejského, biskupa

• Zítra v pondělí bude od 16:00 hod.  příležitost ke svaté zpovědi. Budeme zpovídat tři kněží.
  • Zítra v pondělí 30. října od 16:15 srdečně zveme děti na další dětské spolčo do klubovny.
  • Ve středu 1. listopadu a ve čtvrtek 2. listopadu budou slouženy dvě mše svaté, ráno v 7:00 hod. a večer v 17:15 hod.
  • Ve středu odpoledne 1. listopadu a ve čtvrtek 2. listopadu po celý den je možno při návštěvě kteréhokoliv kostela získat plnomocné odpustky přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě obvyklých podmínek (svatá zpověď, svaté přijímání a modlitba na úmysl svatého otce) je podmínkou pomodlit se při návštěvě kostela modlitbu Páně a Vyznání víry. V dalších dnech až do 8. listopadu lze získat po splnění tři obvyklých podmínek plnomocné odpustky, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé.
  • Ve čtvrtek po večerní mši svaté srdečně zveme na hodinu tiché adorace.
  • Tento týden je první pátek v měsíci. Mše svaté budou ráno v 7:00 a večer v 17:15 hod. Hodinu před mší sv. bude možnost tiché adorace před vystavenou Nejsvětější Svátostí. Nemocné budeme navštěvovat ve čtvrtek Nedašov a v pátek Nedašovu Lhotu a Návojnou od 9:00 hod.
  • Pán Bůh zaplať všem dětem, které se zúčastnily v říjnu modlitby svatého růžence.
  • Upřímné Pán Bůh zaplať všem, kteří přispěli na misijní činnost sbírkou minulou neděli.
  • Upřímné Pán Bůh zaplať Bohu známé osobě za dar ve výši: 2000,-Kč na potřeby farnosti.
  • Děkujeme za úklid kostela 4. skupině z Nedašova, příští sobotu bude uklízet skupina z Ned. Lhoty.
  • Mše svatá za zemřelé s dušičkovou pobožností na hřbitově bude v naší farnosti v sobotu 4. listopadu ve 14:00 hod.
  • Farní úřad Nedašov děkuje panu Romanu Novákovi, majiteli firmy WTA group s.r.o. a jeho pracovníkům, kteří nám zdarma zhotovili stojan na klepání koberců. Upřímné Pán Bůh zaplať.

Stojan na klepání koberců bude umístěn ve výklenku vedle záchodů. Bude uzamčen a klíč bude uložen v sakristii. Při úklidu bude možné přejíždět se stojanem k hlavním i bočním dveřím, kde se koberce vyklepou. Po ukončení je potřeba vrátit stojan na původní místo, kde se zamkne a klíč se uloží zpět do sakristie.

Dnes po mši svaté v 9:00 hod. prosíme, další rodinu, která je zapsaná do seznamu, aby převzala PUTOVNÍ OBRAZ PANNY MARIE RŮŽENCOVÉ Z POMPEJÍ z bočního oltáře Panny Marie Hostýnské. Pozvete k modlitbě své příbuzné, přátele, sousedy, známé.