Tříkrálová sbírka 2021

 
° Aktuální informace k letošní netradiční Tříkrálové sbírce si můžete pročíst ZDE.
 

° Charita Valašské Klobouky děkuje jménem svých klientů společenství mladých ProjektON za jejich vánoční přání, která obdrželi. Ve spolupráci s Charitou bylo těmto klientům od mládeže rozdáno 44 vánočních pozdravů.

Mládež obdržela od Charity křestní jméno a věk klienta a mohla tak napsat svůj osobní pozdrav. I přesto, že se navzájem neznali a neznají, myslíme, že to bylo pěkné povzbuzení pro ty, kteří už se tak často nedostanou mezi nás ostatní.

Díky za to a budeme se těšit na další spolupráci.

° Zároveň připomínáme a zveme ke sledování tříkrálového koncertu, který je poděkováním všem, kdo se i v současné složité době rozhodli toto společné dílo podpořit. Koncert bude odvysílán v neděli 10. ledna od 18.00 na ČT1.